Drogi reklamodawco,

witam Cię bardzo serdecznie i cieszę się, że tu jesteś.

Co jest istotne ?

Greenelka to blog, na którym najważniejsze jest dobro czytelników, a także szczerość, uczciwość i wiara, że można coś dobrego osiągnąć. Nie jestem osobą doskonałą,  (któż nią jest ?) zatem opisuję na blogu to co chciałabym osiągnąć, co już osiągnęłam, co mi pomogło i co może pomóc moim czytelnikom w stworzeniu lepszego, zdrowszego życia. Wszystko oparte jest na moich własnych doświadczeniach.

Tematyka bloga Greenelka.com

Zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowy sposób życia, pielęgnacja urody, rozwój osobisty, szeroko pojęty lifestyle ( bo przecież to blog o mnie),  zwierzęta, przede wszystkim psy i koty ( sama jestem dumną właścicielką  kilku kotów i psów), literatura, sport, zdrowe sposoby odchudzania.

Ponieważ jestem zwolennikiem naturalnej pielęgnacji urody, jestem gotowa nawiązać współpracę z producentami kosmetyków naturalnych.

Ta sama zasada dotyczy produktów żywnościowych.

Bardzo chętnie nawiążę współpracę ze schroniskami dla zwierząt i innymi organizacjami, które zajmują się szeroko pojętą pomocą zwierzętom. Współpraca mogłaby polegać na umieszczaniu przeze mnie na blogu ogłoszeń o adopcji itp.

Ponieważ najważniejsze  jest dla mnie dobro gości na blogu , istotne jest, aby współpraca obejmowała takie dziedziny i produkty, które w jakiś sposób przyczynią się do zmiany na lepsze w życiu odwiedzających  Greenelkę. 

Na koniec dodam,że  jestem autorką książki ” Henia. Z pamiętnika szczęśliwego psa”, która może inspirować do współpracy w zakresie artykułów zarówno dla dzieci jak i  zwierząt.

Agnieszka Moitrot

 

 

(Visited 390 times, 1 visits today)
×

Polub Greenelkę na Facebooku

Jeżeli podoba Ci się to co piszę, poślij to dalej, ok?